Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 120 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6874BH
- Verblijfsobject
- 0274010000263242
Pand
- Bouwjaar
- 1977
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,5 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 413 m³
- Dakoppervlak
- 67 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0274100000008424
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- DWH00 A 460
- Oppervlakte
- 254 m²
- Omtrek
- 96 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 4 december 2006
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Renkum
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Vallei en Veluwe
- Wijk
- Wolfheze ten zuiden van het spoor
- Buurt
- De Stichting
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt4,8 km
- Dagelijkse winkels300 m
- Warenhuis5 km
Onderwijs
- Basisschool600 m
- Voortgezet onderwijs4,4 km
- Kinderdagverblijf600 m
- Buitenschoolse opvang600 m
Zorg
- Huisarts4,6 km
- Apotheek4,6 km
- Huisartsenpost10,2 km
- Ziekenhuis10,2 km
Vervoer
- Treinstation300 m
- Overstapstation9,2 km
- Oprit snelweg700 m
- Brandweerkazerne500 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant400 m
- Café4,7 km
- Bibliotheek4,7 km
- Zwembad5,2 km
- Museum4,3 km
- Bioscoop5,2 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
9,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
57dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 45 dB
- Treinverkeer 57 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 37 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
De Stichting in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 246.000
- Koopwoningen
- 19%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 21%
- Eengezinswoning
- 69%
- Inwoners per km²
- 706
Huishoudens
- Alleenwonend
- 53%
- Met kinderen
- 20%
- Zonder kinderen
- 27%
- Personen per huishouden
- 2,1
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 7%
- 15 tot 25 jaar
- 8%
- 25 tot 45 jaar
- 31%
- 45 tot 65 jaar
- 38%
- 65 jaar en ouder
- 16%
Energie
- Aardgas per woning
- 850 m³
- Zonnestroom
- 12%
Cijfers van het CBS over de buurt De Stichting als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Parallelweg 68, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 66, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 64, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 62, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 60, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 58, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 56, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 54, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 52, 6874BH Wolfheze
- Parallelweg 92-TRA, Wolfheze
- Wolfheze 2-41, 6874BE Wolfheze
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze?
Het pand op Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze is gebouwd in 1977, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze?
Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze heeft een gebruiksoppervlakte van 120 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze?
Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze?
Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze ligt op kadastraal perceel DWH00 A 460, dat 254 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze?
Het pand is ongeveer 8,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Parallelweg 70, 6874BH Wolfheze vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.