OpenKaartData

Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
114 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
1715DB
Energielabel
A++++NTA 8800:2024 (detailopname woningbouw)
Verblijfsobject
0432010000007033

Pand

Bouwjaar
2025
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
12,3 m
Volume
783 m³
Dakoppervlak
68 m²
Daktype
Schuin
Pand
0432100000008975

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
OMR01 F 3264
Oppervlakte
102 m²
Omtrek
48 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
2 juni 2025

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Opmeer
Provincie
Noord-Holland
Waterschap
Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Wijk
Spanbroek
Buurt
Slothuis

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt500 m
  • Dagelijkse winkels500 m
  • Warenhuis600 m

Onderwijs

  • Basisschool800 m
  • Voortgezet onderwijs8,6 km
  • Kinderdagverblijf1 km
  • Buitenschoolse opvang800 m

Zorg

  • Huisarts800 m
  • Apotheek600 m
  • Huisartsenpost12 km
  • Ziekenhuis12,2 km

Vervoer

  • Treinstation3,9 km
  • Overstapstation12,4 km
  • Oprit snelweg900 m
  • Brandweerkazerne900 m

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant600 m
  • Café2,8 km
  • Bibliotheek600 m
  • Zwembad8,6 km
  • Museum7,6 km
  • Bioscoop10 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    8,6µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    6,9µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    13,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    52dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 51 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer 35 dB
  • Industrie 46 dB
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 42 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Slothuis in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 352.000
Koopwoningen
90%
Corporatiebezit
0%
Gebouwd in tien jaar
0%
Onbewoond
4%
Eengezinswoning
100%
Inwoners per km²
4.236

Huishoudens

Alleenwonend
67%
Met kinderen
13%
Zonder kinderen
20%
Personen per huishouden
1,5

Leeftijd

Tot 15 jaar
8%
15 tot 25 jaar
13%
25 tot 45 jaar
34%
45 tot 65 jaar
19%
65 jaar en ouder
25%

Energie

Aardgas per woning
1.030 m³
Zonnestroom
52%

Cijfers van het CBS over de buurt Slothuis als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek?

Het pand op Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek is gebouwd in 2025, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek?

Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek heeft een gebruiksoppervlakte van 114 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek?

Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek?

Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek ligt op kadastraal perceel OMR01 F 3264, dat 102 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek?

Het pand is ongeveer 12,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Tracéhof 9, 1715DB Spanbroek vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/