OpenKaartData

Engweg 3, 3882AJ Putten

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
136 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject gevormd
Postcode
3882AJ
Verblijfsobject
0273010000025025

Pand

Bouwjaar
2026
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Bouwvergunning verleend
Adressen in dit pand
1
Pand
0273100000068096

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
PTN01 C 6371
Oppervlakte
860 m²
Omtrek
139 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
3 oktober 2000

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Putten
Provincie
Gelderland
Waterschap
Waterschap Vallei en Veluwe
Wijk
Wijk 00 Putten
Buurt
Putten-Centrum

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt200 m
  • Dagelijkse winkels200 m
  • Warenhuis800 m

Onderwijs

  • Basisschool700 m
  • Voortgezet onderwijs1,4 km
  • Kinderdagverblijf500 m
  • Buitenschoolse opvang700 m

Zorg

  • Huisarts400 m
  • Apotheek400 m
  • Huisartsenpost10,7 km
  • Ziekenhuis10,7 km

Vervoer

  • Treinstation1,9 km
  • Overstapstation22,6 km
  • Oprit snelweg300 m
  • Brandweerkazerne700 m

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant100 m
  • Café200 m
  • Bibliotheek600 m
  • Zwembad1,9 km
  • Museum2,5 km
  • Bioscoop11,3 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    10,4µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8,6µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,9µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Veel licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    63dBdruk

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 63 dB
  • Treinverkeer 29 dB
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines 12 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 54 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Putten-Centrum in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 376.000
Koopwoningen
53%
Corporatiebezit
20%
Gebouwd in tien jaar
11%
Onbewoond
10%
Eengezinswoning
34%
Inwoners per km²
3.694

Huishoudens

Alleenwonend
52%
Met kinderen
16%
Zonder kinderen
32%
Personen per huishouden
1,7

Leeftijd

Tot 15 jaar
9%
15 tot 25 jaar
8%
25 tot 45 jaar
24%
45 tot 65 jaar
19%
65 jaar en ouder
40%

Energie

Aardgas per woning
800 m³
Zonnestroom
22%

Cijfers van het CBS over de buurt Putten-Centrum als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Engweg 3, 3882AJ Putten?

Het pand op Engweg 3, 3882AJ Putten is gebouwd in 2026, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Engweg 3, 3882AJ Putten?

Engweg 3, 3882AJ Putten heeft een gebruiksoppervlakte van 136 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Engweg 3, 3882AJ Putten?

Engweg 3, 3882AJ Putten staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Engweg 3, 3882AJ Putten?

Engweg 3, 3882AJ Putten ligt op kadastraal perceel PTN01 C 6371, dat 860 m² groot is.

Wie is de eigenaar van Engweg 3, 3882AJ Putten?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Engweg 3, 3882AJ Putten vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/