Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 192 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6101ER
- Verblijfsobject
- 1711010000040408
Pand
- Bouwjaar
- 2006
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 10,1 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 686 m³
- Dakoppervlak
- 115 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1711100000019709
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- ECH00 M 2511
- Oppervlakte
- 280 m²
- Omtrek
- 88 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 14 maart 2012
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Echt-Susteren
- Provincie
- Limburg
- Waterschap
- Waterschap Limburg
- Wijk
- Echt
- Buurt
- Echt Zuid
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt300 m
- Dagelijkse winkels300 m
- Warenhuis500 m
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs1,4 km
- Kinderdagverblijf500 m
- Buitenschoolse opvang500 m
Zorg
- Huisarts700 m
- Apotheek700 m
- Huisartsenpost14,8 km
- Ziekenhuis15,1 km
Vervoer
- Treinstation1,2 km
- Overstapstation12,6 km
- Oprit snelweg1,1 km
- Brandweerkazerne2,4 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant300 m
- Café500 m
- Bibliotheek600 m
- Zwembad2 km
- Museum800 m
- Bioscoop900 m
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
10µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
47dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 46 dB
- Treinverkeer 31 dB
- Vliegverkeer 20 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 39 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Echt Zuid in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 423.000
- Koopwoningen
- 93%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 29%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 97%
- Inwoners per km²
- 1.984
Huishoudens
- Alleenwonend
- 20%
- Met kinderen
- 33%
- Zonder kinderen
- 46%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 8%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 29%
- 65 jaar en ouder
- 30%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.010 m³
- Zonnestroom
- 71%
Cijfers van het CBS over de buurt Echt Zuid als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Bovenste Eind 28, 6101ER Echt
- Bovenste Eind 30, 6101ER Echt
- Lindestraat 1, 6101ES Echt
- Bovenste Eind 25, 6101EN Echt
- Bovenste Eind 23, 6101EN Echt
- Bovenste Eind 21, 6101EN Echt
- Bovenste Eind 34, 6101ER Echt
- Bovenste Eind 26, 6101EP Echt
- Lindestraat 2, 6101ES Echt
- Lindestraat 2A, 6101ES Echt
- Lindestraat 3, 6101ES Echt
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
- 3DBAG-viewerHet pand in drie dimensies, in het model van de TU Delft.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt?
Het pand op Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt is gebouwd in 2006, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt?
Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt heeft een gebruiksoppervlakte van 192 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt?
Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt?
Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt ligt op kadastraal perceel ECH00 M 2511, dat 280 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt?
Het pand is ongeveer 10,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Bovenste Eind 28A, 6101ER Echt vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.