OpenKaartData

De Rede 1, 8251ER Dronten

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
7.599 m²
Gebruiksdoel
Kantoorfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
8251ER
Energielabel
A+++++NTA 8800:2023 (basisopname utiliteitsbouw)
Verblijfsobject
0303010000615180

Pand

Ongeveer 22,9 meter hoog, opgebouwd uit 197 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1982
Gebruiksdoel
Kantoorfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
18,3 m
Volume
27.089 m³
Dakoppervlak
2.670 m²
Daktype
Schuin
Pand
0303100000588566

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
DTN01 A 7923
Oppervlakte
18.430 m² (1.84 ha)
Omtrek
1215 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
25 mei 2011

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Dronten
Provincie
Flevoland
Waterschap
Waterschap Zuiderzeeland
Wijk
Wijk 03 Dronten Midden
Buurt
Centrum Dronten

De omgeving

Voorzieningen, gezondheidscijfers en buurtgegevens worden opgehaald…

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

26 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op De Rede 1, 8251ER Dronten?

Het pand op De Rede 1, 8251ER Dronten is gebouwd in 1982, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is De Rede 1, 8251ER Dronten?

De Rede 1, 8251ER Dronten heeft een gebruiksoppervlakte van 7.599 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van De Rede 1, 8251ER Dronten?

De Rede 1, 8251ER Dronten staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: kantoorfunctie.

Op welk perceel ligt De Rede 1, 8251ER Dronten?

De Rede 1, 8251ER Dronten ligt op kadastraal perceel DTN01 A 7923, dat 18.430 m² (1.84 ha) groot is.

Hoe hoog is het gebouw op De Rede 1, 8251ER Dronten?

Het pand is ongeveer 18,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van De Rede 1, 8251ER Dronten?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over De Rede 1, 8251ER Dronten vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/