Helleneind 7A, 5531BS Bladel
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 206 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5531BS
- Verblijfsobject
- 1728010000083244
Pand
- Bouwjaar
- 1972
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,0 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 649 m³
- Dakoppervlak
- 160 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1728100000002843
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- BDL01 G 1268
- Oppervlakte
- 541 m²
- Omtrek
- 113 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 20 november 2008
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Bladel
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap De Dommel
- Wijk
- Wijk 00 Bladel
- Buurt
- Bladel Wilhelminalaan
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1 km
- Dagelijkse winkels400 m
- Warenhuis1 km
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs1,3 km
- Kinderdagverblijf600 m
- Buitenschoolse opvang500 m
Zorg
- Huisarts400 m
- Apotheek1,1 km
- Huisartsenpost17 km
- Ziekenhuis17 km
Vervoer
- Treinstation22,1 km
- Overstapstation23,5 km
- Oprit snelweg1,3 km
- Brandweerkazerne700 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant600 m
- Café200 m
- Bibliotheek600 m
- Zwembad1,6 km
- Museum7,5 km
- Bioscoop17,8 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
9,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,6µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
49dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 46 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 28 dB
- Industrie 46 dB
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 36 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Bladel Wilhelminalaan in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 360.000
- Koopwoningen
- 76%
- Corporatiebezit
- 18%
- Gebouwd in tien jaar
- 3%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 86%
- Inwoners per km²
- 5.550
Huishoudens
- Alleenwonend
- 33%
- Met kinderen
- 34%
- Zonder kinderen
- 33%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 26%
- 45 tot 65 jaar
- 25%
- 65 jaar en ouder
- 23%
Energie
- Aardgas per woning
- 870 m³
- Zonnestroom
- 42%
Cijfers van het CBS over de buurt Bladel Wilhelminalaan als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Helleneind 9, 5531BS Bladel
- Helleneind 7, 5531BS Bladel
- Helleneind 9A, 5531BS Bladel
- Helleneind 5A, 5531BS Bladel
- Helleneind 5B, 5531BS Bladel
- Helleneind 5, 5531BS Bladel
- Helleneind 8, 5531BV Bladel
- Helleneind 3A, 5531BS Bladel
- Helleneind 3, 5531BS Bladel
- Helleneind 3B, 5531BS Bladel
- Helleneind 10, 5531BV Bladel
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Helleneind 7A, 5531BS Bladel?
Het pand op Helleneind 7A, 5531BS Bladel is gebouwd in 1972, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Helleneind 7A, 5531BS Bladel?
Helleneind 7A, 5531BS Bladel heeft een gebruiksoppervlakte van 206 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Helleneind 7A, 5531BS Bladel?
Helleneind 7A, 5531BS Bladel staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Helleneind 7A, 5531BS Bladel?
Helleneind 7A, 5531BS Bladel ligt op kadastraal perceel BDL01 G 1268, dat 541 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Helleneind 7A, 5531BS Bladel?
Het pand is ongeveer 8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Helleneind 7A, 5531BS Bladel?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Helleneind 7A, 5531BS Bladel vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.